Sıkça Sorulan Sorular

 • Hangi Vakum Paketleme Makineleri için Teknik Servis Hizmeti Veriyorsunuz?

  Tüm Vakum Paketleme Makineleri için teknik servis hizmetimiz mevcuttur. Birçok marka ve model Vakum Paketleme Makinesi için yedek parça ve periyodik bakım hizmetimiz için bizi arayın.

 • Vakum Paketleme Makinesi için Düzenli Bakım Gerekir mi?

  Makinenizin periyodik bakımları özenle yapılmalıdır. Belirli standartlara göre üretilmiş olan makinelerimizin periyodik bakımları düzenli bir şekilde yapıldığında uzun yıllar boyunca güvenli bir şekilde ilk günkü performansı ile çalışmaktadır. Makinelerimiz akıllı kart sistemi ile periyodik bakım zamanlarını size bildirir. Ayrıca firmamız da bakım zamanlarını hassas bir şekilde takip etmektedir.

 • Ürüne Göre Vakum Makinesi Kullanmam Gerekir mi?

  Vakum makinenizin yanı sıra kullandığınız vakum torbası ürüne göre özenle seçilmiş olmalıdır. Gıda ürünlerinde kullanılabilirlik oldukça önemli olduğundan dolayı doğru vakum makinesi ve vakum torbası kullanılmalıdır. Kalitesiz veya yanlış vakum torbası kullanıldığında ürünün tazeliği sağlıklı olarak korunamaz. Gıda ürünlerinde kullanılmak üzere standartlara uygun olarak üretilmiş vakum torbaları kullanılmalıdır.Uzmanlarımızdan doğru vakum için bilgi alarak ürünlerinizi sağlıklı ve doğru bir şekilde vakumlama yapabilirsiniz.

 • Vakum Poşeti Hakkınız Var mı?

  Vakum Poşeti hizmetimiz vardır. Ayrıca özel ölçülere göre vakum poşeti almak isterseniz ölçüleri bizimle paylaşmanız yeterlidir.

Bizi Arayın

WhatsApp Destek

Bize mesaj gönderin.